KURUMSAL

Karadeniz Çiçekçilik 2000 Yılında Kayacan TURAN ve Nazan TURAN tarafından Trabzon'da Kobi işletmeciliği olarak kurulmuş kurumsal bir firmadır.

Karadeniz Çiçekçilik doğanın en narin çiçeklerini mevsiminde çiçek ve türlerini inceleyerek nesli tükenme tehlikesi olan çiçek türlerini çoğaltmak ve yaşatmak amacını doğaya karşı sorumluluk anlayışı ile hareket eden bilinçli ve çevresel dengelere saygılı bir kuruluştur.

Karadeniz Çiçekçilik ticari ahlaki yok sayarak  hunharca doğayı katledenler için önlem olarak her mevsim doğadaki birçok bitki ve böceklerin canlı türlerinin yaşam alanları  beslenme ve üreme kaynakları çiçeklerin olduğunu hatırlatır.

Karadeniz Çiçekçilik çiçeklerin ve bitki türlerinin uzun yaşaması için Dünyamızın dengeli ve kaliteli doğal bir çiçek bahçesi olduğuna inanan  bir kuruluştur.

Karadeniz Çiçekçilik bu doğal dengeyi koruma ve üretme misyonunu dengeli artırma ve bu denge üzerinde ticari kazanç elde etme vizyonunu benimsemiş üretici ve tedarikçi bir firma konumundadır.     

Karadeniz çiçekçilik bir kurumsal ticari firma olarak ticaret  ahlakını ahilik anlayışı ile tam bağdaşmış bilinçli ender bir kuruluştur.

Karadeniz çiçekçilik ticari ahlakı gereği ''Rab bana'' Hep bana'' anlayışının bir ufuksuzluk olduğu bilinci ile toplumsal kalkınmayı desteklemektedir.

Karadeniz Çiçekçilik kurumsal metni trtajans Salih KURT tarafından hazırlanmıştır.