Ön Bilgilendirme Formu

MADDE 1 Satıcı Bilgileri
Ünvanı : Karadeniz Çiçekçilik .
Adresi : Gazipaşa Mahallesi Zeytinlik Caddesi No:1 UzunSokak Ortahisar Trabzon TURKEY
Telefon : 0462 326 70 74
Eposta : [email protected]
Şikayet Hattı : 0506 661 24 59

 

MADDE 3 Konu
İşbu Ön Bilgilendirme Formu'nun ("Form") konusu aşağıda nitelik ve satış fiyatı belirtilen Ürünlerin ("Ürünler")satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkında Kanun ve 27 Kasım 2014 tarihli ve 29188 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince bilgilendirilmesidir.

 

MADDE 4 Satışa Konu Malın Temel Özellikleri ve Ödeme Bilgileri
4.1. Ürünler'in tanımı, birim tutarı, adedi ve ödeme koşullarına ilişkin bilgiler aşağıda belirtildiği gibi olup, bu bilgiler Tüketici tarafından da onaylanmıştır.

4.2. Kargo Ücreti Tüketici tarafından ödenecektir.

 

MADDE 5 Taahhütlerin Geçerlilik Süresi


Madde 5.1'te belirtilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

 

MADDE 6 Ürünlerin Teslimatı

 

6.1. Ürünler, Tüketici'nın belirttiği teslimat adresine veya gösterdiği adresteki kişiye/kuruluşa faturası ile birlikte paketlenmiş ve sağlam olarak sipariş tarihinden itibaren en geç 30 gün içinde teslim edilir. Satıcının bu yükümlülüğü yerine getirmemesi halinde Tüketici sözleşmeyi feshedebilir.

 

6.2. Ürünler'in, Tüketici'den gösterdiği başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden dolayı Satıcı sorumlu tutulamaz.

 

6.3. Tüketici, Ürünler'i teslim aldığı anda kontrol etmek ve gördüğü ayıpları derhal Satıcı'ya bildirmekle yükümlüdür.

Karadeniz Çiçekçilik Yukarıda Belirlenen ön bilgilendirme formunun yasal mevzuatına tek taraflı olarak uyumayı taahhüt eder.